0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Нафтогаз" від Росії вимагає ще 8 млрд доларів


"Нафтогаз" від Росії вимагає ще 8 млрд доларів

“Нафтогаз” в рамках позову в трибунал при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі про захоплення Росією активів в Криму вимагає вже $8 млрд. Про це заявив головний комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко, пише Сьогодні.

За його словами, зазначена сума враховує відсотки.

“Вже в цьому році можемо виграти до $8 млрд. Але потім постане питання, як [їх] забрати. $5 млрд було без відсотків, $8 млрд – з очікуваними відсотками”, – зазначив Вітренко.

Нагадаємо, у вересні 2017 року “Нафтогаз України” подав позов проти Росії за Крим. Тоді Вітренко оцінював суму позову в $5 млрд без відсотків та в $7 млрд з урахуванням відсотків.

“Нафтогаз” вимагає відшкодування за захоплення:

наземної і транспортної інфраструктури, зокрема газотранспортної системи півострова з Глібовським підземним сховищем газу (ПСГ), в якому на момент анексії знаходилося 600 млн куб. м газу;

90 морських газових і нафтових свердловин;

восьми морських стаціонарних платформ;

восьми блоків-кондукторів;

370 км морських газових трубопроводів;

31 плавзасобу, з яких чотири – бурові платформи.

Довідка Finance.ua:

  • «Газпром» вирішив розірвати контракти з «Нафтогазом».
  • Петро Порошенко заявив, що контракт між «Газпромом» і «Нафтогазом України» не передбачає права його розірвання в односторонньому порядку.
  • 1 березня «Укртрансгаз» заявив про низький тиск в магістральних газопроводах на вході в українську ГТС. Після чого компанія «Нафтогаз україни» звернулася з проханням до українців прикрутити тиск в котлах через дії російського «Газпрому».
  • НАК «Нафтогаз України» вирішив терміново купувати газ у польської компанії PGNiG після відмови російського ВАТ «Газпром» здійснювати поставки газу в Україну.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
В Контексті Finance.ua
Опитування