Нижче просто нікуди: Moody's знову знизило рейтинг Венесуели


Нижче просто нікуди: Moody's знову знизило рейтинг Венесуели

Рейтингове агентство Moody’s знизило рейтинг Венесуели до нижчої ступені, при цьому змінивши прогноз з негативного на стабільний.

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service знизило довгострокові рейтинги емітента в іноземній і національній валютах Венесуели до найнижчої позначки “C” з рівня “Caa3”, інформує Прайм “з посиланням на повідомлення агентства.

Водночас прогноз рейтингів змінено з негативного на стабільний. Зниження рейтингу обґрунтовується декількома факторами.

По-перше, Moody’s очікує, що нинішня складна ситуація з платоспроможністю Венесуели призведе до великих втрат для власників облігацій. По-друге, агентство вважає обмеженою здатність Венесуели реструктурувати свою заборгованість, враховуючи тиск з боку діючих санкцій США.

“Рейтингова дія говорить про те, що, на думку Moody’s, здатність Венесуели обслуговувати свій основний борг і відсотки по ньому буде залишатися зниженою, а втрати держателів облігацій будуть дуже високими і, швидше за все, перевищать 65%”, – зазначає агентство.

Moody’s додає, що суверенний рейтинг Венесуели може бути підвищений з дефолтного рівня “C”, якщо реструктуризація боргу країни зможе забезпечити їй обсяг грошових коштів, достатній для покращення ситуації з нестачею ліквідності в іноземній валюті та відновлення обслуговування боргу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування