Озвучені світові лідери з продажу зброї


Озвучені світові лідери з продажу зброї

Світові продажі зброї в період з 2013 по 2017 рік зросли в цілому на десять відсотків у порівнянні з показниками за попередні п’ять років (2008-2012).

Про це свідчать нові дані Стокгольмського інституту дослідження проблем світу (SIPRI).

До п’ятірки найбільших експортерів озброєнь увійшли США, Росія, Франція, Німеччина і Китай. У числі провідних імпортерів опинилися Індія, Саудівська Аравія, Єгипет і ОАЕ.

Світовим лідером на цьому ринку є Сполучені Штати: на них припадає майже 34 відсотки обсягу продажів у світі. При цьому в порівнянні з періодом з 2008 по 2012 роки Вашингтон наростив поставки майже на чверть.

Відрив США від Росії виявився дуже істотним: 58 відсотків. Частка РФ в загальносвітових продажах скоротилася на 7,1 відсотка до 22 відсотків.

Зниження на 14 відсотків (до 5,8%) продемонструвала і Німеччина, яка посіла четверту сходинку в списку лідерів. Якщо ж говорити про регіональні напрямки торгівлі Берліна, то поставки на Близький Схід збільшилися на 109 відсотків. Основними покупцями німецьких тяжких озброєнь стали Південна Корея (14 відсотків), Греція (11 відсотків) і Ізраїль (8,7 відсотка).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування