Дефіцит зовнішньоторговельного балансу США в січні зріс до максимуму за майже 10 років


Дефіцит зовнішньоторговельного балансу США в січні зріс до максимуму за майже 10 років

Дефіцит зовнішньоторговельного балансу США в січні 2018 року підвищився до $56,6 млрд з переглянутих $53,9 млрд у грудні, свідчить оприлюднений у середу звіт міністерства торгівлі країни.

Дефіцит балансу став рекордним з жовтня 2008 року.

Аналітики в середньому очікували підвищення показника до $55 млрд з раніше оголошених $53,1 млрд.

Дефіцит торгівлі з Китаєм збільшився в позаминулому місяці до рекордних з вересня 2015 року $36 млрд, з Канадою – зріс до максимуму за три роки.

Від’ємне сальдо балансу зовнішньої торгівлі США без урахування коливань цін (цей показник використовується для розрахунку ВВП) підвищилося до $69,7 млрд порівняно з $68,5 млрд у грудні.

Зростання дефіциту зовнішньоторговельного балансу США зафіксоване на тлі перспектив нових “торгових воєн”: як раніше заявив президент Дональд Трамп, він має намір ввести додаткові мита на ввезення в країну сталі й алюмінію. Європейський союз пообіцяв ввести відповідні мита, якщо Штати реалізують зазначені заходи.

Імпорт товарів і послуг в США в січні не змінився і склав $257,5 млрд. При цьому зарубіжні закупівлі бензину підскочили до максимуму за три роки.

Обсяг експорту з грудня знизився на 1,3% і склав $200,9 млрд. Експорт споживчих товарів досяг рекордних в історії $17,9 млрд, поставки автомобілів і запчастин зросли до максимуму з 2014 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування