Вікторія Михайльо увійшла в рейтинг "50 найуспішніших бізнес-леді України"


Вікторія Михайльо увійшла в рейтинг "50 найуспішніших бізнес-леді України"

Традиційний щорічний рейтинг «50 найуспішніших бізнес-леді України» за версією популярного ділового видання «Бізнес» визначає кращих бізнесвумен країни, оцінюючи їхні бізнес-досягнення, лідерські якості, стиль управління. Однією з 50-ти найуспішніших в Україні та однією з топ-5 у фінансах стала Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна.

Визначаючи найуспішніших бізнес-леді, редакція ділового видання «Бізнес» вибирає кращих представниць українського бізнесу в різних сегментах економіки – жінок, які надихають своїм прикладом, задають нові тренди, демонструють власний стиль управління і завжди знаходяться там, де відбуваються зміни.

У фінансовій сфері лідером змін та однією з найуспішніших бізнесвумен стала Вікторія Михайльо. Уже майже 10 років Вікторія Михайльо очолює один із найбільших українських банків, а також бере активну участь у роботі Комітету з питань оподаткування ВР і Незалежної асоціації банків України. З 2016 року пані Михайльо управляє масштабним і амбітним проектом зі злиття Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку, який завершиться створенням найбільшого приватного банку в Україні. Під керівництвом пані Михайльо в 2017 році Альфа-Банк Україна продовжив свій розвиток як роздрібний банк, продемонструвавши найбільший абсолютний приріст роздрібного кредитного портфеля, а також увійшов до трійки лідерів за аналогічним показником по депозитах населення.

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, зазначила: «Я завжди ставлю перед собою високі цілі, адже лише вони приводять до дійсно високих результатів. В Альфа-Банку Україна ми теж прагнемо до серйозних амбітних цілей: створювати нові бенчмарки для гравців фінансового ринку, побудувати найсильніший і найбільший «фінансовий гіпермаркет» в Україні, і кожного дня досягати кращого результату, ніж був учора. Це не тільки неймовірно надихає і дає сили, а й змушує змінюватися, шукати нові шляхи і рішення, ставати кращими версіями самих себе».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua