ТЕС переведено на резервні види палива


ТЕС переведено на резервні види палива

Україна послідовно веде політику надійного партнера і транзитера газу, заявила заступник міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, передає прес-служба Міненерговугілля.

Зокрема, за її словами, ситуація, що виникла в результаті зниження тиску в ГТС України через вчинок «Газпрому», була оперативно врегульована. Вона поінформувала, що вже 1 березня 2018 року було прийнято рішення про введення тимчасових заходів на засіданні Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

«Ми забезпечили перехід ТЕЦ на резервні види палива та заміщення природного газу мазутом, ввели оперативне інформування Міненерговугілля для оперативного реагування», — зазначила пані Бойко, додавши, що 3 березня Кризовий комітет прийняв рішення про відновлення навчального процесу в освітніх закладах.

Чиновниця зазначила, що «на сьогодні встановлено: енергосистема збалансована, кризова ситуація минула, і від завтра ми будемо констатувати факт завершення надзвичайної ситуації та відновлення нормальної роботи системи».

Коментуючи питання про вплив нового витка протистояння з російським газовим монополістом на подальші відносини з європейськими партнерами, пані Бойко підкреслила, що ця ситуація є показовою, оскільки «Газпром» вкотре підтвердив, що ніякі домовленості, ніякі контракти або рішення Стокгольмського арбітражу для нього не існують, і він продовжує маніпулювати газовою «трубою» як важелем політичного тиску.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування