Lego скоротив річні виручку і прибуток вперше з 2004 року


Lego скоротив річні виручку і прибуток вперше з 2004 року

Данський виробник іграшок Lego A/S за підсумками 2017 року скоротив як виручку, так і операційний прибуток, що відзначено вперше за 13 років.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, річна виручка зменшилася на 8%, до 35 млрд данських крон ($5,8 млрд), операційний прибуток скоротився на 16%, до 10,4 млрд крон. Зниження річних показників зафіксовано вперше з 2004 року, коли Lego перебувала на межі банкрутства.

У вересні минулого року Lego, яка як і раніше залишається найприбутковішим в світі виробником іграшок, заявила про плани “перезавантаження” бізнесу, які передбачали скорочення близько 1,4 тис. робочих місць, головним чином, до кінця 2017 року.

Зниження виручки в минулому році в компанії пояснюють, зокрема, “розчищенням складських запасів продукції”.

Глобальні продажі продукції Lego були на рівні попереднього року, причому до кінця року був зафіксований підвищувальний тренд в продажах, відзначають в компанії.

Головний виконавчий директор компанії Нільс Крістіансен, який обійняв цю посаду в жовтні минулого року, заявив, що незадоволений річними фінансовими показниками Lego.

“Проте в кінці року наші позиції покращилися. У грудні було зафіксовано зростання продажів на семи з 12 найбільших ринків компанії, і ми почали 2018 рік з більш розумними запасами продукції. В цьому році ми маємо намір стабілізувати наш бізнес й інвестувати у створення стійкого зростання на довгострокову перспективу”, – заявив Н.Крістіансен.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування