Україна все ближче до космосу: галузь зросла на 26%


Україна все ближче до космосу: галузь зросла на 26%

Підприємства ракетно-космічної галузі в Україні протягом 2017 року збільшили обсяги виробництва на 26,3% в порівнянні з 2016 роком, до 4,6 мільярдів гривень. Дані про це опубліковано в звіті Державного космічного агентства України.

Левову частку цих обсягів становить реалізація продукції підприємств галузі. Вони зросли до 24%, експорт продукції склав 8,1%. Відповідно до представленого звіту вироблено і реалізовано продукції на суму 4,6 мільярда гривень. Загальний обсяг валової продукції склав 5,4 мільярда гривень повідомляє ЦТС.

Торік були вироблені комплектуючі льотного зразка космічного апарата «Січ 2-1», велися роботи над космічним апаратом «Мікросат-М». Останній полетить в космос вже в 2020 році.

Співробітники виробничих підприємств галузі брали участь у створенні ракет-носіїв Antares, Vega, Зеніт-3SLБ. Також проводились роботи над модернізацією виробництва озброєння для збройних сил України.

Під управлінням Державного космічного агентства перебувають 26 підприємств. Співробітники Агентства прогнозували річне зростання обсягів виробництва космічної галузі на 30-33%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування