У Telegram стався збій


У Telegram стався збій

Користувачі месенджера зіткнулися з проблемою підключення до серверів, авторизацією і відправкою повідомлень.

При цьому найбільше скарг надходило з Італії, Голландії, Франції та Ірану.

“Деякі з наших користувачів у Європі та регіоні Близький Схід в даний час мають проблеми з підключенням. Будь ласка, тримайтеся, ми мобілізували всіх, щоб повернути вас онлайн найближчим часом!”, – написали в блозі Telegram в першій половині дня понеділка.

Проблеми в роботі Telegram спостерігалися також в Іспанії, Бельгії, Великобританії, Нідерландах, Фінляндії, Франції, Німеччині, Туреччині та інших країнах. Що стосується українських користувачів, то кілька повідомлень про неполадки прийшли з Києва, але в основному месенджер був доступний.

“Сервери були недоступні всюди. Я пробувала залогінитися через Іран, Німеччину і ОАЕ”, – повідомляла одна з користувачів близько 11 години за київським часом. Приблизно о 13 годині за Києвом стали з’являтися повідомлення про те, що робота месенджера відновлюється.

Близько 13 години за Києвом співробітники Telegram написали: “Європа знову в мережі! Вибачте, що змусили вас чекати. Якщо ви в Ірані, тримайтеся трохи довше”. Таким чином, роботу більшості серверів було відновлено ​​приблизно за дві години.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування