Українцям готують автоматичне донарахування стажу


Українцям готують автоматичне донарахування стажу

Міністерство соціальної політики України готує законодавчі зміни, за якими трудовий стаж буде донараховуватися автоматично, а коефіцієнт заробітку буде встановлюватися за бажанням пенсіонера.

“Це стосується тих пенсіонерів, які мають великий стаж роботи, але надбавки до пенсії у жовтні 2017 року вийшли невисокими, оскільки друга необхідна умова для адекватного розміру осучаснення – отримувана за свою роботу зарплата – виявилася невисокою”, – йдеться в повідомленні міністерства з посиланням на міністра соціальної політики Андрія Реву.

Читайте також: Пенсії суддів після реформи Гройсмана зросли на 2,6 тис. грн

Зазначається, зокрема, що для цієї категорії пенсіонерів відомство продумує механізм збільшення ролі стажу порівняно з роллю зарплати.

“Ще одна проблема, яка намітилася, – це перерахунок пенсій вийшов меншим за очікуваний у деяких пенсіонерів з-поміж тих, хто працював, будучи на пенсії, а потім звільнився. Так відбувається тоді, коли заробітна плата була меншою, ніж до виходу на пенсію. Тобто стаж дорахували, а коефіцієнт впав”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування