Автогаз пробив дно: вартість палива впала нижче від психологічної відмітки


Автогаз пробив дно: вартість палива впала нижче від психологічної відмітки

За вихідні роздрібні ціни на скраплений автогаз в Україні знизилися в середньому на 10 коп./л. і склали 12,97 грн./л. Експерти впевнені, що паливо продовжить дешевшати: нинішній рівень оптових цін дає підставу вважати, що в найближчі дні продавати LPG на заправках будуть в середньому по 12,60 грн./л. Таких висновків дійшли аналітики консалтингової групи «А95».

Великі гравці паливного ринку за вихідні опустили цінники на 5-40 копійок. Найбільше газ подешевшав в мережі Chipo. WOG і ОККО зменшили ціни на 27 коп. до 13,31 і 13,30 грн./л відповідно. Переглянули вартість пального і інші мережі.

Підставою для цього стало зменшення оптових цін на автогаз. У лютому вони в середньому впали на 12,5% – з 22,25 тис. грн./т. до 19, 3 тис. грн./т наприкінці місяця. А на останньому аукціоні «Укргазвидобування» паливо продали взагалі по 17,1 тис. грн./т.

«Ціна останніх аукціонів внутрішніх виробників і вартість ресурсу за імпортними контрактами дає підстави для зниження роздрібних цін на АЗС до середнього рівня 12,6 грн./л при збереженні існуючої системи лояльності у операторів мереж», – зазначив аналітик «А-95» Артем Куюн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua