Сінгапур відмовився від безпілотних поїздів у метро


Сінгапур відмовився від безпілотних поїздів у метро

Керівництво сінгапурського метрополітену (MRT) вирішило відмовитися від автоматизованої системи безпілотних поїздів через постійні перебої в русі. Про це пише локальне видання The Straits Times.

Прес-служба метрополітену пояснила, що раніше безпілотні поїзди курсували по гілці без присутності людини. Оператори були присутні на одній з гілок тільки в годину пік, де їздили безпілотні поїзди.

Тепер було прийнято рішення, що машиністи будуть присутні в кожному поїзді протягом всієї роботи метрополітену, щоб не тільки додавати впевненості пасажирам, а й для оперативного реагування на різні події.

У Сінгапурі в 2003 році вперше в світі почала функціонувати одна з ліній метрополітену, де курсували виключно безпілотні поїзди. До теперішнього часу відкрито ще кілька подібних ліній. Загальна протяжність MRT міста-держави перевищує 200 км. Щодня близько 2 млн осіб користуються послугами даного виду транспорту.

Згідно з планами уряду, до 2030 року протяжність метрополітену складе 360 км, що перевищить аналогічні показники метро в Гонконзі і Токіо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування