0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Канада виявилася не готовою до напливу майнерів


Канада виявилася не готовою до напливу майнерів

Під час конференції в Монреалі 2 березня уряд Квебеку заявив, що «не зацікавлений» в наданні майнерам дешевої електроенергії через найбільшу державну енергетичну компанію Hydro-Quebec.

У коментарях прем’єр-міністр Філіп Куйяр зазначив, що, на відміну від попередніх заяв самого керівництва Hydro-Quebec, яке планувало залучити майнерів для зміцнення економічних перспектив, «біткой-майнінг» без «збільшення тарифів» несприятливий для економіки.

В цьому році Квебек швидко сплив на радарах операторів криптовалютного майнінгу у всьому світі. З огляду на зростаючу невизначеність щодо майбутнього майнінгу в Китаї, компанії шукають інші варіанти, де їм можуть надати дешеві оптові ціни. Майнінг біткойна вимагає великих обсягів електроенергії, тому доступ до дешевої енергії дає серйозну конкурентну перевагу канадській провінції Квебек. Щодня в Hydro-Quebec надходять десятки пропозицій про співпрацю.

Після того, як в січні надійшло понад 30 пропозицій, керівництво Hydro-Quebec попередило, що «не зможе задовольнити всі заявки». На порядку денному також підвищення тарифів для майнерів.

«Якщо ми підключимо всіх тих, хто подав заявку, ми створимо собі проблему», – сказав генеральний директор Hydro-Quebec Ерік Мартель. «У нас є ліміти і ми не можемо задовольнити запити всієї планети”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування