Oracle представила ШІ-додатки для управління фінансами


Oracle представила ШІ-додатки для управління фінансами

Американський виробник корпоративного софту Oracle анонсував нові бізнес-додатки, що використовують алгоритми штучного інтелекту (ШІ) для управління фінансами.

Нові рішення Oracle Adaptive Intelligent Applications для ERP-систем (Enterprise Resource Planning, ERP) допомагають автоматизувати транзакції, оптимізувати бізнес-процеси і розширити можливості існуючих додатків, в тому числі систем управління фінансами, закупівлями, ефективністю підприємства, замовленнями і виробничих систем в хмарному комплексі ERP Cloud Suite.

У Oracle відзначають, що завдяки Adaptive Intelligent Applications фінансовий підрозділ одного великого ритейлера отримав можливість збирати первинну інформацію про постачальників, таку як історія закупівель, комісійна винагорода у відсотках, знижки, отримані за допомогою сторонніх даних про доходи постачальників, кредитний рейтинг тощо.

Це допомагає вирішити, з якими постачальниками варто активізувати ведення бізнесу, а з якими – припинити вести справи з метою максимальної економії коштів.

Додатки Oracle Adaptive Intelligent Applications вбудовані в існуючі хмарні рішення Oracle Cloud Applications.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua