Саудівська Аравія анонсувала відкриття кордонів для всіх туристів


Саудівська Аравія анонсувала відкриття кордонів для всіх туристів

Влада Саудівської Аравії, однієї з найконсервативніших країн у світі, прийняла рішення з 1 квітня почати видавати туристичні та бізнес-візи всім бажаючим.

Про це повідомляють Коментарі з посиланням на Daily Mail.

Таким чином королівство хоче стимулювати економіку і стати менш залежним від нафтового бізнесу. Введення цієї соціальної реформи, ініційованої наслідним принцом Мохаммедом Бін Салманом, передбачає, що до 2030 року завдяки цьому країна подвоїть число щорічних відвідувачів до 30 мільйонів. Електронні перерустки будуть видаватися всім громадянам, чиї країни дозволяють відвідувати Саудівську Аравію, щоб продовжити модернізацію глобального образу пустельної країни і стимулювати економіку.

На даний момент вартість нової візи не визначена, але, за інформацією міністра туризму, сума буде максимально низькою, оскільки вона все одно не принесе в бюджет таких грошей, як туристи.

Зазначимо, що на сьогодні Саудівська Аравія надає туристичні візи для обмеженого числа туристів, але навіть ці заявки пов’язані з низкою обмежень, включаючи вимоги до поїздки через акредитовану компанію і перебування в зазначених готелях.

Приїхати в королівство можуть правовірні мусульмани і тільки в зв’язку з відвідинами святинь в Мецці і Медині в період хаджу або здійсненням малого паломництва «помри».

Крім того, в’їзд в королівство відкритий для бізнесменів та іноземців, які приїхали в гості до члена сім’ї. Жінки до 30 років не повинні подорожувати без супроводу чоловіка або брата, не пустять в країну і незареєстровану пару.

Довідка Finance.ua:

  • Саудівську Аравію щорічно відвідують 200 тис. іноземців, не рахуючи паломників.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua