Нацрада реформ схвалила законопроект про валюту


Нацрада реформ схвалила законопроект про валюту

Національна рада реформ розглянула та схвалила розроблений Національним банком України проект закону “Про валюту”.

Про це повідомляє прес-служба президента України Петра Порошенка.

За словами глави держави, новий законодавчий акт запроваджує принцип “дозволено все, що не заборонено” і передбачає введення поступової, послідовної та гнучкої лібералізації на валютному ринку України, вільний рух капіталу та інших валютних цінностей, а також ліквідується такий захід впливу, як зупинення зовнішньоекономічної діяльності.

Президент підкреслив, що даний законопроект є дуже важливим для бізнесу, а також стимулює розвиток економіки. “Всі вони одразу відчують полегшення відразу після прийняття закону. підприємець повинен робити бізнес конкурентоспроможним, а держава повинна допомагати і захищати підприємця”, – зазначив Порошенко.

Він також повідомив, що скасовано постанову КМУ “Про систему валютного регулювання і валютного контролю”, датовану 1992 роком.

“Минуло двадцять сім років. Світ пішов вперед. А у нас валютне регулювання зразка 92-го року”, – сказав президент і додав, що в Україні сьогодні понад 10 тис. підприємств-суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які щорічно проводять 2,5 тис. операцій на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування