Співзасновник Uber заявив, що випустить власну криптовалюту


Співзасновник Uber заявив, що випустить власну криптовалюту

Співзасновник сервісу замовлення таксі Uber Гаррет Кемп (Garrett Camp) запустить власну віртуальну валюту Eco, заявив він в інтерв’ю Fortune.

Для здійснення проекту буде створено некомерційне підприємство Eco Foundation, в яке планується вкласти 10 мільйонів доларів. Фінансування відбуватиметься за рахунок власних коштів Кемпа і невеликої кількості партнерів. Eco, за словами Кемпа, буде покликана вирішити різного роду проблеми, в тому числі технічного характеру, які існують в інших проектах, таких як Bitcoin і Ethereum.

Кемп планує випустити 1 трильйон токенів протягом декількох років, причому половина з них припаде на перший мільярд користувачів, йдеться в інтерв’ю. П’ята частина квитків буде зарезервована для користувачів з верифікованими вузлами (в даному випадку, дослідників та університетів), а решта 30% будуть розподілені рівними частинами між стратегічними партнерами по всьому світу, консультантами та Eco Foundation.

“Ми перебуваємо на етапі проектування. Ми навмисно ще не написали більшу частину коду. Поки ми не почали заглиблюватися в реалізацію цієї системи, ми хочемо залучити більше експертів, дослідників і вчених”, – також повідомив Кемп в інтерв’ю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua