Робот в аеропорту Дубая повідомлятиме про підозрілих осіб


Робот в аеропорту Дубая повідомлятиме про підозрілих осіб

Незабаром в аеропорту Дубая з’явиться робот, який буде виявляти і повідомляти про людей або діяльності, які здаються підозрілими.

Митниця аеропорту вже провела випробування можливостей такого робота. У найближчому майбутньому він буде встановлений в зоні прильоту.

Фахівець центру інновацій митниці Дубая Халід Аль Заруні (Khalid Al Zarooni) зазначив, що цей робот є однією з кращих інновацій його команди.

«Це андроїд. Він поки ще не введений повністю, хоча і пройшов пілотну фазу в аеропортах”, — повідомив він кореспонденту ресурсу Khaleej Times на Арабському інноваційному форумі. — Це, ймовірно, буде нашим найкращим нововведенням, коли він буде повністю запущений».

Заруні розповів, що перелік функцій нового робота включає розпізнавання облич, рентгенівське сканування і тепловий зір. Робот акумулює за допомогою цих функцій дані, використовуючи які, виробляє оцінку загрози, а потім, у разі необхідності, надсилає попередження в центр управління. У разі відсутності загрози робот буде просто вітати пасажирів, які прибувають в аеропорт.

У митниці аеропорту також є транспортний засіб для мобільного огляду, обладнаний сканером, підключеним до бази даних Інтерполу. Тому з виявленням злочинців у митниці особливих проблем немає, а робот-андроїд дозволить підвищити ефективність її роботи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування