Головний розробник Alexa перейшов у Google


Головний розробник Alexa перейшов у Google

Голова напрямку Alexa AI у компанії Amazon Ашвін Рам перейшов на роботу в Google. Тепер він займає посаду технічного директора з штучного інтелекту в Google Cloud, пише Quartz.

Один з головних розробників Alexa Ашвін Рам перейшов на роботу в Google. Про це стало відомо з його поста на LinkedIn. На новій посаді він буде відповідати за розвиток ШІ в хмарних сервісах Google. Дефіцит кадрів у ШІ дійсно високий, і компанії готові платити мільйони і переманювати кращих фахівців у конкурентів. А таких менеджерів, як Рам, які почали займатися ШІ ще до буму штучного інтелекту, на ринку зовсім мало.

Google Cloud активно залучає таланти високого рівня, оскільки бізнес набирає обертів, і конкуренція з іншими хмарними провайдерами, такими як Amazon і Microsoft, стає більш жорсткою. У 2016 році Google найняв відомого спеціаліста з розпізнавання зображень Фей-Фей Лі і начальника відділу досліджень Snap Джіа Лі на головні посади в хмарному бізнесі.

Найбільшим внеском Рама в Amazon було створення премії Alexa, конкурсу, покликаного змусити користувачів говорити з Alexa якомога довше, до 20 хвилин. «У Google, можливо, є найкращий ШІ на планеті, — розповідає Рам у своєму пості на LinkedIn. — Моя роль буде полягати в тому, щоб допомогти зробити цей ШІ ще кращим і широко доступним для всіх».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua