У Венесуелі запустили курси криптовалютної грамотності


У Венесуелі запустили курси криптовалютної грамотності

Уряд Венесуели запустив безкоштовний навчальний курс з криптовалют, щоб навчити громадян купувати, продавати і обмінювати цифрові валюти. Мета — зробити більш популярною нафтову криптовалюту Petro, яка нещодавно була випущена державою, пише Cointelegraph.

Відкриття школи під назвою «Granja Laboratorio Petro» в Каракасі відбулося через кілька днів після запуску національної нафтової криптовалюти Венесуели Petro (PTR) 20 лютого. Викладач школи Кармен Сальвадор каже, що вона пропонує «абсолютно безкоштовне навчання», зазначивши, що «на будь-якому міжнародному ринку аналогічний курс коштує від $500 до $800».

Читайте також: Ніколас Мадуро: 127 країн зацікавилися купівлею El Petro

«Багато молодих людей тут не мають таких грошей, але венесуельський уряд гарантує, що всі зможуть отримати освіту», — сказав Сальвадор.

Венесуела запустила свою власну криптовалюту на основі нафти, щоб залучити іноземних інвесторів, оминаючи економічні санкції, введені проти країни Сполученими Штатами та ЄС.

З моменту ICO Petro 20 лютого було зібрано близько $735 млн, згідно з твітами президента країни Ніколаса Мадуро. У повідомленні венесуельського новинного агентства Actualidad говориться, що в перші два дні продажів Petro було залучено в цілому більше $1 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua