Аваков прокоментував наявність вілли в Італії


Аваков прокоментував наявність вілли в Італії

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що віллу в Італії, якою володіє його компанія, використовує під туристичний проект його дружина Інна. Про це йдеться в коментарі міністра, який передав “Українській правді” директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

“Це один з туристичних бізнес-проектів, яким займається дружина в Італії, в рамках роботи в італійській компанії”, – заявив Аваков.

“Йдеться про приміщення під міні-готель, придбане за кредитні кошти і за участю коштів капіталу компанії “Авіталь”, – уточнив він.

За словами Авакова, цим проектом його дружина займається понад півтора роки.

“Ймовірно, проект буде реалізований і запрацює в 2019 році”, – повідомив він.

“Це один з декількох туристичних бізнесів, яким займається дружина. Легально, офіційно, транспарентно – і в цьому немає ніякої сенсації”, – запевнив міністр.

Довідка Finance.ua

  • У Арсена Авакова з’явилася вілла на березі Італії. У ній налічується 26 кімнат, площа цього палацу складає 566 метрів. Вартість маєтку становить близько 774 тисяч євро.
  • 2017 рік міністр внутрішніх справ Арсен Аваков задекларував 1 082 323 грн доходів, а його дружина Інна – 56 976 679 гривень. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua