ЄБРР підтримує ухвалену Україною стратегію для держбанків


ЄБРР підтримує ухвалену Україною стратегію для держбанків

Найбільший міжнародний інвестор України – Європейський банк реконструкції та розвитку підтримує затверджену Кабінетом міністрів оновлену стратегію для державних банків.

Про це повідомив журналістам директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер.

“Я можу підтвердити, оскільки був учасником цього процесу, що розробка стратегії проходила у формі дискусії. І на сьогодні в результаті ми маємо дуже чітку стратегію, чітке бачення цілей для подальшого розвитку сектору державних банків”, – сказав він. Аджунер зазначив, що крім ЄБРР, у розробці стратегії брали участь й інші міжнародні організації, Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація, Міжнародний валютний фонд.

Держава через Міністерство фінансів володіє чотирма з найбільших за обсягом активів банками – “ПриватБанк”, “Укрексімбанк”, “Ощадбанк” і “Укргазбанк”. Затверджена Кабінетом міністрів 21 лютого оновлена стратегія реформування державних банків передбачає повну продаж “Укргазбанку” до 2020 року, “Приватбанку” – до 2022 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua