У Франції посилили вимоги щодо операцій з криптовалютами


У Франції посилили вимоги щодо операцій з криптовалютами

Французький регулятор Autorite des Marches Financiers (AMF) вважає, що фінансові продукти, в основі яких лежать криптовалюти, повинні регулюватися як деривативи. Про це пише газета Financial Times, повідомляє Сьогодні.

Це означає, що онлайн-платформам буде потрібний дозвіл, щоб запропонувати інвесторам фінансові продукти, засновані на криптовалютах. Крім того, вони більше не зможуть рекламувати контракти на криптовалюти онлайн.

Тим часом правова класифікація криптовалют сама по собі залишається неоднозначною, глобальні регулятори так і не дали чітких вказівок, чи слід їх вважати активом, подібно, наприклад, до валют, або ж сировинним товарам.

AMF дійшов висновку, що криптовалютні контракти з грошовими розрахунками повинні класифікуватися як деривативи незалежно від того, як класифікуються юридично самі криптовалюти”, – йдеться в повідомленні регулятора.

Рішення AMF може стати орієнтиром для інших регуляторів, які оцінюють ринок криптовалют.

Регулюючі органи в ЄС раніше попереджали про високі ризики, що супроводжують торгівлі контрактами на криптовалюти.

Рішення було ухвалене через те, що криптовалюти можуть бути використані для фінансування тероризму або відмивання грошей. До речі, схожої думки дотримується українська Кіберполіція, яка вимагає або легалізувати криптовалюти, або заборонити їх, але не підтримувати законодавчий вакуум у цій сфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua