Аптеки відновили видачу безкоштовних ліків


Аптеки відновили видачу безкоштовних ліків

6240 аптечних закладів України відновили свої угоди і видають українцям ліки за рецептами від серцево-судинних захворювань, діабету II типу і бронхіальної астми за програмою «Доступні ліки». Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

«У всіх регіонах України місцева влада вже перевела кошти до кінцевих розпорядників та уклала 90% нових угод з аптечними установами», – йдеться в повідомленні.

З усіма аптеками, які брали участь у програмі в минулому році, вже переуклали угоди у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Кіровоградській, Луганській, Львівській і Миколаївській областях.

Розширити кількість аптечних установ у порівнянні з минулим роком змогли в Житомирській (+54 аптеки), Харківській (+36 аптек), Полтавській (+22 аптеки), Чернігівській (+6), Чернівецькій (+5) і в Київській (1) областях.

Незважаючи на проблеми з реалізацією програми, в січні пацієнти отримали ліки за 439 тис. рецептами на суму близько 16,3 млн грн.

Найбільшу кількість рецептів відшкодовано в Івано-Франківській області – 56,5 тис. рецептів на суму 1 млн грн, Тернопільській – 41,3 тис. рецептів на суму 1,6 млн грн, Харківській – 37,3 тис. рецептів на суму 1,7 млн ​​грн і Житомирській областях – 34,7 тис. рецептів на суму 1,1 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua