Долар росте до євро і знижується до ієни після публікації протоколів ЄЦБ і ФРС


Долар росте до євро і знижується до ієни після публікації протоколів ЄЦБ і ФРС

Курс долара США зростає в парі з євро і дешевшає до ієни в ході торгів у четвер, інвестори оцінюють протоколи останніх засідань Федеральної резервної системи (ФРС) і Європейського центрального банку (ЄЦБ).

Опублікований напередодні протокол січневого засідання Федрезерву вказав на посилення економіки США, що може підвищити ймовірність більшого числа підвищень процентних ставок, ніж очікувалося раніше. Протокол викликав зростання прибутковості US Treasuries і зміцнення долара.

Разом з тим оприлюднений у четвер протокол минулого засідання ЄЦБ показав, що керівництво центробанку визнало передчасною зміну риторики, хоча і залишило за собою можливість перегляду курсу грошово-кредитної політики в найближчому майбутньому. На думку ЄЦБ, інфляція в єврозоні, як і раніше, недостатньо висока, щоб говорити про посилення ГКП.

Євро торгується о 16:15 мск в районі $1,2276 проти $1,2284 на закриття минулої сесії.

Вартість єдиної європейської валюти перебуває на вказаний час в районі 131,46 ієни в порівнянні з 132,39 ієни в попередній день. Курс долара становить 107,08 ієни проти 107,78 ієни в середу.

Індекс ICE U.S. Dollar, що показує вартість долара США відносно шести основних світових валют, слабо змінюється, тоді як раніше його підвищення досягало 0,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua