Більшість українських таксистів працюють нелегально


Більшість українських таксистів працюють нелегально

На українському ринку таксі нелегальні перевезення становлять близько 95%, — заявив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

«У 2017 році проведено низку загальнодержавних заходів щодо виявлення на ринку пасажирських перевезень автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів без оформлення відповідних документів. Йдеться про так званих нелегальних перевізників, яких ми бачимо щодня, зокрема, нелегальних перевізників на ринку таксі. На нашу думку, поза межами правового поля на ринку таксі працює приблизно 95% перевізників», — заявив Ноняк.

Він зазначив, що є низка законопроектів, які врегулюють цей ринок і дадуть можливість побачити, як ринок таксі легалізується, почнуть платити податки, а таксомоторні організації, диспетчерські центри будуть нести відповідальність.

Ноняк зазначив, що зараз контролювати роботу диспетчерських центрів неможливо. За його словами, вони реєструються як інформаційні агенції, які надають послуги інформаційного характеру, і притягнути їх до відповідальності, згідно з чинним законодавством, неможливо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування