Над Україною полетять «Дельфіни» (відео)


Над Україною полетять «Дельфіни» (відео)

На «Одеському авіаційному заводі», який входить до складу «Укроборонпром», розпочато масове складання літаків з унікальною конструкцією. Спеціально для цього проекту був зведений і обладнаний цех, в якому складається легкий багатоцільовий Y1 «Дельфін».

Його унікальність полягає в тому, що він здатний виконувати відразу кілька завдань – початкова підготовка пілотів військової та цивільної авіації. А також Y1 «Дельфін» оснащений всім необхідним для патрулювання і моніторингу прикордонних зон передає Думська.

Y1 «Дельфін» являє собою чотиримісне легке повітряне судно, оснащене одним мотором від французької компанії Societe de Motorisations Aeronautiques, яка працює над виробництвом авіоніки і двигунів для таких великих лайнерів, як Boeing та Airbus.

На борту літака встановлена ​​особлива система порятунку, яка може бути задіяна під час позаштатної ситуації. При її включенні літак з пілотом і пасажирами спускається на парашуті. Завдяки цьому конструкторам вдалося мінімізувати втрату техніки і смертність під час аварій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua