Аваков повідомив, хто з силовиків отримає підвищену пенсію


Аваков повідомив, хто з силовиків отримає підвищену пенсію

З 1 січня 2018 року всі категорії пенсіонерів органів Міністерства внутрішніх справ отримуватимуть підвищену пенсію.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.

За його словами, це стосується військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

Відповідне рішення закріплене у постанові Кабінету міністрів від 30 серпня 2017 року № 704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”.

Міністр зазначив, що для особового складу, який зараз перебуває на службі, будуть нараховуватися підвищені пенсії.

“Згідно з новим законом, для людей, які зараз перебувають на службі в системі МВС, буде нараховуватися підвищена пенсія. Надалі будь-яка індексація заробітної плати чинних офіцерів НГУ і НПУ, ДСНС, ДПСУ буде прив’язана до пенсій”, – сказав Аваков.

Державний секретар МВС Олексій Тахтай пояснив, що з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2019 року всі категорії пенсіонерів МВС щомісяця будуть отримувати пенсійні виплати в новому, перерахованому розмірі, плюс доплата за 2016 рік.

“Щодо перерахунку пенсії відповідно до закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, а саме: військовослужбовцям ДПСУ, НГУ, особам рядового і начальницького складу ДСНС перерахунок проводиться з 1 січня 2018 року. Пенсії будуть визначатися за рахунок посадового окладу, спеціального звання та надбавки за вислугу років, визначених станом на 1 березня 2018 року”, – прокоментував він.

За словами Тахтая, з 1 січня 2018 року до виплат буде додано 50% від суми підвищення; з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – 75%, з 1 січня 2020 року буде виплачуватися 100% перерахованого розміру пенсії. Тахтай додав, що такий підхід у подальшому забезпечить гідний розмір пенсійного забезпечення працюючих військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів та інших військових формувань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
В Контексті Finance.ua
Опитування