0 800 307 555
0 800 307 555

Безвіз в Україні: Клімкін пояснив причину втечі з України понад мільйона осіб


Безвіз в Україні: Клімкін пояснив причину втечі з України понад мільйона осіб

Міністр закордонних справ Павло Клімкін стурбований масовим виїздом українців за кордон.

“Будь-яка добра справа – чи то Угода про асоціацію, чи то безвізовий режим – може служити нам у плюс, але несе в собі і ризик. Я багато років займався безвізом, а зараз дивлюся, що тільки минулого року Україну залишили понад мільйон українців. Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання не тільки в тому, що там високі зарплати – це взагалі розуміння майбутнього і якості життя”, – сказав Клімкін.

У цьому контексті він розповів, як кілька місяців тому відвідав польську школу в Івано-Франківську, де в 24 польських класах майже немає поляків, а вчаться тільки українці. За словами міністра, коли він питав школярів про їхні мрії, вони відповідали, що батьки націлюють їх на навчання у Польщі, а потім їхати далі.

“Якщо ми це не переб’ємо, тоді сенс наших реформ б’є по нас самих”, – сказав голова МЗС.

Слід нагадати, що з 11 червня 2017 року громадяни України можуть в’їжджати з біометричним паспортом в 26 країн-членів ЄС, за винятком Великобританії та Ірландії (Австрія, Бельгія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція та Естонія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua