Завтра заблокують картки VISA одного з банків


Завтра заблокують картки VISA одного з банків

ВТБ Банк попередив своїх клієнтів про те, що з 21 лютого завершує роботу з платіжною системою VISA. У зв’язку з цим з завтрашнього дня припиняється обслуговування транзакцій по картках цієї системи.

“Шановні клієнти! Просимо вас взяти до уваги, що з 21 лютого 2018 року ПАТ «ВТБ БАНК» припиняє співпрацю з міжнародною платіжною системою VISA. Всі клієнти-держателі платіжних карток МПС VISA, які були емітовані ПАТ «ВТБ БАНК», зможуть користуватися зазначеними платіжними картками як в Україні, так і за її межами, без будь-яких обмежень до 20 лютого включно», – йдеться в повідомленні ВТБ Банку.

Клієнтам банку була запропоновано альтернативу: останні два місяці користувачам платіжних карток VISA безкоштовно випускали під діючий картковий рахунок платіжні картки системи MasterCard того ж класу.
 
Це дозволить уникнути дискомфорту клієнтів від припинення роботи з VISA.

«До 20 лютого клієнти мають можливість одночасно використовувати для розрахунків і картку VISA, і картку MasterCard. З 21 лютого обслуговування карток VISA буде повністю припинено, а клієнти зможуть продовжити користуватися платіжними картками MasterCard без відкриття нового карткового рахунку», – підкреслили в ВТБ Банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua