Де насправді вигідніше купити електромобіль


Де насправді вигідніше купити електромобіль

Список найпопулярніших в Україні електромобілів з точки зору країн їх походження являє собою строкату суміш — США, Німеччина, Італія, Велика Британія. І хоча 99% з них імпортуються з США, купівля саме там не є догмою. Autonews.ua дізналися, де вигідніше купувати певні моделі електромобілів.

Почнемо з того, що певних моделей — на кшталт Renault Fluence або Fiat 500e — в США дуже мало. Тому їх везуть з Ізраїлю чи Європи. Але це «нішеві» моделі, вони не дуже популярні серед електромобілістів, як, наприклад, Nissan Leaf.

Електромобіль BMW i3, дарма що «німець» і його, ймовірно, в Україну повинні везти з Німеччини, але в ціні старих авто між Європою та США є істотна різниця. Залежно від стану та року випуску, придбання електромобіля на аукціоні в США виявляється вигіднішим в середньому на $2000-7000.

Причина в тому, що на електромобілі в США уряд дає знижку в 10%, плюс купівля машини за долари виявляється вигіднішою, ніж за євро. Третій момент — ринок в США більший за будь-яку з європейських країн, отже, на ньому сильніша конкуренція і нижчі ціни.

Експерт додає, що іноді буває сенс переплатити і привезти електромобіль з Європи, виходячи банально з тих міркувань, що в Україні і Європі однакові стандарти в плані електрики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування