Скільки коштує пальне в Україні і Європі


Скільки коштує пальне в Україні і Європі

Ціни на бензин дуже різноманітні. Вони можуть коливатися в діапазоні від 21 євроцента за літр до 1,70 євро. Зростання вартості починається в Східній Європі, Росія та Україна, а також Білорусь є країнами з найбільш низькою вартістю палива.

На початку лютого найдешевший бензин можна було знайти в Білорусі – 0,51 євроцент. До списку п’яти країн з найдешевшим бензином (до 0,77 євроцентів) увійшли Азербайджан, Росія, Вірменія та Грузія. Україна розташувалася на шостому місці. У нашій країні вартість бензину А-95 становить 88 євроцентів.

Читайте також: Ціни на бензин і дизпаливо продовжують знижуватися

Найдорожчими країнами для мандрівників на автомобілі є Італія (1,57 євро за літр), Португалія (1,59 євро), Норвегія (1,65 євро), Ісландія (1,67 євро) і Нідерланди (1,70 євро за літр палива).

Аналогічна ситуація склалася і ринку дизельного палива. Перші п’ять країн з найбільш доступним паливом не змінилися – Білорусь, Азербайджан, Росія, Вірменія та Грузія. В Азербайджані літр дизельного пального коштує 28 євроцентів. В цьому списку Україна займає сьоме місце. У нас вартість дизеля складає 82 центи за літр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua