Українська криптовалюта карбованець випустила мобільний гаманець для Android


Українська криптовалюта карбованець випустила мобільний гаманець для Android

Розробники української криптовалюти Карбованець додали в Play Store мобільний гаманець для Android власної розробки.

Мобільних гаманців для CryptoNote монет (криптовалюти, які приділяють особливу увагу анонімності, такі як, наприклад, Monero) в світі існує всього два, але гаманець для Карбованця є першим з підтримкою NFC.

Перекази карбованців не фіксуються і не пов’язуються. Карбованець забезпечує анонімність та конфіденційність за допомогою криптографічної технології ring signature. Всі транзакції підписуються групою так, що неможливо достовірно визначити, хто з групи підписав транзакцію і, відповідно, не можна з упевненістю сказати, хто проводив транзакцію.

Крім NFC, гаманець має інший функціонал, який можна назвати стандартним: підтримка QR кодів, а також відновлення доступу до гаманця за допомогою seed фрази.

Мобільний гаманець Karbo працює в легкому режимі, тобто весь блокчейн не завантажується на телефон, тому він готовий до роботи відразу після встановлення.

Гаманець, а особливо мобільний – це важливий етап в історії кожної криптовалюти, який наближає її до того, щоб стати справжнім платіжним засобом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua