PepsiCo зафіксувала збиток у IV кварталі, списавши $2,5 млрд через податкову реформу


PepsiCo зафіксувала збиток у IV кварталі, списавши $2,5 млрд через податкову реформу

Американська PepsiCo Inc., один з найбільших у світі виробників безалкогольних напоїв, зафіксувала чистий збиток в четвертому кварталі 2017 року, списавши $2,5 млрд у зв’язку з податковою реформою в США.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий збиток у жовтні-грудні склав $710 млн, у порівнянні з чистим прибутком в $1,4 млрд за аналогічний період попереднього року.

Прибуток без урахування разових факторів склав $1,31 на акцію проти $1,2 на акцію роком раніше. Консенсус-прогноз експертів, опитаних The Wall Street Journal, передбачав цей показник на рівні $1,3 на акцію.

Квартальна виручка PepsiCo склала $19,5 млрд, залишившись на рівні того ж кварталу попереднього року, проте перевершила середній прогноз ринку в $19,4 млрд.

Органічне зростання виручки (без урахування курсових різниць, а також придбання та продажу активів) було відзначене у всіх сегментах бізнесу компанії, за винятком її північноамериканського підрозділу з випуску безалкогольних напоїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування