Видобуток сланцевої нафти у США в березні виросте до 6,76 мільйона барелей за добу


Видобуток сланцевої нафти у США в березні виросте до 6,76 мільйона барелей за добу

Видобуток сланцевої нафти у США у березні зростатиме п’ятнадцятий місяць поспіль, прогнозує Управління енергетичної інформації (EIA).
Про це повідомляє Reuters.

“Виробництво ресурсів сланцевої нафти в США наступного місяця збільшиться на 111000 барелей за добу до 6,76 мільйона барелей за добу”, – виходить з щомісячного огляду Міненерго США.

Видобуток нафти на найбільшому нафтовому басейні США – Permian – у березні виросте на 75000 барелей за добу і становитиме 3 мільйони барелей за добу; виробництво на родовищі Bakken у Північній Дакоті збільшиться на 6800 барелей за добу до 1,22 мільйонів барелей за добу.

Видобуток нафти на ділянці Eagle Ford, як очікується, виросте на 18000 барелей за добу до 1,3 мільйонів барелей за добу.

Передбачається, що видобуток природного газу в США в березні збільшиться дванадцятий місяць поспіль до рекордних 64,9 мільярда кубічних футів за добу, або приблизно 1,8 мільярда кубічних метрів за добу.

EIA також прогнозує зростання видобутку газу у наступному місяці на всіх великих сланцевих формаціях, за винятком Anadarko, штат Оклахома, і Західного Техасу. Основний вклад у приріст видобутку внесе блок Appalachia, куди входять формації Marcellus і Utica.

У січні добувачі пробурили 1246 свердловин на найбільших сланцевих родовищах у США, завершили – 1125. Кількість пробурених, але незавершених свердловин, становить 7609, виходить з огляду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування