Активи Чорноморнафтогазу в окупованому Криму оголосять у міжнародний розшук


Активи Чорноморнафтогазу в окупованому Криму оголосять у міжнародний розшук

Активи державної нафтогазової компанії Чорноморнафтогаз, які знаходяться на території анексованого Росією півострова Крим, будуть оголошені в міжнародний розшук.

Про це повідомила голова компанії Світлана Нєжнова, передає УНІАН.

“Ми були ініціаторами прийняття ухвал судів про арешт цього майна. Це були абсолютно правильні дії. Я думаю, що наступною дією буде міжнародний розшук, але тут ми будемо працювати з Генпрокуратурою”, – сказала вона.

Читайте також: У Раді розповіли, скільки газу Росія вкрала в Криму

Крім того, вона зазначила, що компанія активно співпрацює з прокуратурою Криму та Генеральною прокуратурою України.

Нагадаємо, що 17 березня 2014 року влада анексованого Росією Криму націоналізувала майно Чорноморнафтогазу на території півострова і в межах континентального шельфу.

Компанія зберегла юридичний статус на контрольованій Україною території і протягом 2014-2015 років займалася роботою з відновлення документів на право власності на втрачені в результаті анексії Криму активи.

В даний час Чорноморнафтогаз, зареєстрований в Києві, вживає заходів з налагодження господарської діяльності, займається відновленням втрачених документів та формуванням доказової бази для міжнародних судів проти Російської Федерації.

100% належить Національній акціонерній компанії Нафтогаз України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування