Жебрівський заявив, що Японія виділить $4 млн відновлення Донбасу


Жебрівський заявив, що Японія виділить $4 млн відновлення Донбасу

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Павло Жебрівський заявив у Фейсбук, що Японія виділить 4 млн доларів для відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу.

«Японія виділить 4 млн доларів через гуманітарні організації для допомоги і відновлення зруйнованої інфраструктури Донецької області — як на окупованих, так і на контрольованій українським урядом її частини», — зазначив Жебрівський.

Він додав, що крім цього в 2018 році компанія «Вода Донбасу» завдяки фінансовій підтримці Японії отримає броньований автомобіль, щоб працівники могли безпечніше й ефективніше виконувати свою роботу.

«Такі плани на цей рік озвучив Шигекі Сумі, надзвичайний і повноважний Посол Японії в Україні під час нашої з ним зустрічі у Краматорську», — додав Жебрівський.

За інформацією Жебрівського, крім представників посольства Японії на зустрічі була присутня делегація УВКБ ООН в Україні на чолі з представником Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні паном Пабло Матеу.

«Спільно обговорили нещодавно ухвалений закон про реінтеграцію окупованих територій, а також визначили напрямки спільної роботи у цьому році. Зокрема, почув розуміння як з боку Шигекі Сумі, так і Пабло Матеу про необхідність підтримувати проекти з відновлення пошкодженого житла, а також водо- і газопостачання мешканців як окупованої, так і підконтрольної українському уряду території Донбасу», — підсумував голова Донецької ВЦА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування