До 1 січня лічильники тепла мали бути у 90% споживачів - Нацкомісія


До 1 січня лічильники тепла мали бути у 90% споживачів - Нацкомісія

НКРЕКП нагадала ліцензіатам, що з 1 січня 2018 року споживачі мають бути забезпечені приладами обліку теплової енергії більше ніж на 90%.

Відповідне нагадування НКРЕКП розмістила на своїй сторінці у Facebook.

“Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг звертає увагу, що з 01.01.2018 до ліцензіатів НКРЕКП, що провадять діяльність у сфері теплопостачання, Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання, затвердженими постановою НКРЕКП від 22.03.2017 № 308, встановлена вимога щодо забезпеченості споживачів приладами обліку теплової енергії більше ніж на 90%”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У НКРЕКП пояснили, хто має платити за газовий лічильник

Компанії, які не змогли забезпечити зазначену норму, будуть передані під регулювання місцевих органів влади, попередили в НКРЕКП.

“На основі наданої ліцензіатами інформації про стан оснащення споживачів засобами обліку теплової енергії НКРЕКП здійснює заходи щодо передачі ліцензійних справ ліцензіатів, забезпеченість споживачів приладами обліку теплової енергії якими менше 90%, до обласних, Київської міської державних адміністрацій”, – повідомили в Нацкомісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
В Контексті Finance.ua
Опитування