В Арізоні можна буде платити податки в біткойнах та інших криптовалютах


В Арізоні можна буде платити податки в біткойнах та інших криптовалютах

Сенат штату Арізона ухвалив законопроект, метою якого є дозволити резидентам штату платити податки в біткойнах та інших криптовалютах.

Минулого місяця група законодавців представила законопроект, який, якщо він буде прийнятий, дозволить платникам податків використовувати біткойни або інші криптовалюти для сплати “податків, а також відсотків і штрафів” у департамент доходів штату. Департаменту, в свою чергу, матиме 24 години для конвертації цих коштів у долари США.

Сенат штату схвалив законопроект 8 лютого. Після цього законопроект був направлений до Палати представників штату для подальшого розгляду.

Хоча ще рано говорити про успішне завершення цієї ініціативи, але ухвалення законопроекту сенатом – це, безумовно, хороший знак.

Представник штату Арізона, Джефф Віннінгер, один із співавторів законопроекту, а також ініціатор декількох пов’язаних законопроектів, один з яких пов’язаний з використанням технології блокчейн, нещодавно заявив в інтерв’ю Fox News, що метою даної зміни податкового законодавства є популяризація криптовалют, а також створення нових сценаріїв для їх використання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування