Гібралтар першим у світі ухвалить закон про проведення ICO


Гібралтар першим у світі ухвалить закон про проведення ICO

Влада британської заморської території Гібралтар близька до того, щоб ухвалити перший у світі закон, спрямований на регулювання ICO. Зараз більшість країн або забороняють первинне розміщення цифрових токенів, або намагаються вбудувати його в чинне законодавство про цінні папери, пише Reuters.

Депутати місцевого парламенту обговорять законопроект в найближчі тижні. За словами старшого радника Комісії з фінансових послуг Гібралтару Сіана Джонса, це буде перший у світі документ, що містить зведення правил з регулювання токенів. «Одним з ключових аспектів нового законодавства є запровадження концепції авторизованих спонсорів, які будуть відповідати за розкриття інформації та перевірку ICO на предмет фінансових злочинів», — пояснив він.

В останні тижні центральні банки вишикувалися в чергу, вимагаючи ввести регулювання криптовалют, посилаючись на захист споживачів. «Токени можуть становити значні ризики для інвесторів, бо є хорошим грунтом для фінансових злочинів», — йдеться у спільному листі міністрів фінансів і голів центральних банків Франції і Німеччини.

За рішенням Гібралтару уважно стежать регулятори по всьому світу, особливо у Великобританії та Сінгапурі, де також хочуть запровадити окремі закони, що регулюють ICO. Гібралтар прагне збільшити свій і так процвітаючий сектор фінансових послуг, особливо після того, як він разом з Великобританією залишить ЄС в 2019 році. У січні в регіоні була випущена перша в світі ліцензія для фінтех-компаній, записана на блокчейні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua