Кіберполіція запропонувала узаконити криптовалюту


Кіберполіція запропонувала узаконити криптовалюту

В Україні легалізація криптовалют дозволить кіберполіції зробити цей вид ділової активності контрольованим, — заявив заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак.

«Що стосується криптовалют, зараз ми розробили низку пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо легалізувати криптовалюту, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти відбувається чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї та інше», – розповів правоохоронець в ефірі «Радіо Свобода».

Читайте також: НБУ запропонував написати новий законопроект про майнінг і криптовалюти

За його словами, дуже часто в поліцію звертаються із заявами про викрадення криптовалюти, а також існують шахрайські схеми, коли власник так званого «електронного гаманця» надає шахраям доступ до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший «гаманець».

«Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство з використанням електронно-обчислювальної техніки. Людину обдурено, вона перерахувала якісь електронні кошти за якісь послуги і натомість нічого не отримала – це чисте шахрайство», – додав заступник начальника Департаменту кіберполіції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування