Procter & Gamble скоротить сотні працівників у США


Procter & Gamble скоротить сотні працівників у США

Американська компанія Procter & Gamble Co. (P&G), найбільший в світі виробник споживчих товарів, скоротить кілька сотень робочих місць в рамках реструктуризації бізнесу.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, до 2020 року вона планує закрити виробництво засобів для миття посуду на заводі в Канзас-Сіті, де працюють 280 співробітників. Крім того, будуть звільнені 500 працівників фабрики в Айові, де виробляються продукція для догляду за волоссям і тілом.

Виробництво буде перенесено на нову фабрику в Західній Вірджинії, яка відкриється в поточному році. На ній до 2020 року буде задіяно близько 900 осіб.

Ці зміни є частиною 10-річного плану по реорганізації мережі фабрик, складів і офісів, що стартував в 2012 році і покликаний прискорити доставку продукції ритейлерам. План став відповіддю на зростання темпів роздрібних продажів в електронній торгівлі і став ключовою ланкою в довгостроковому плані по скороченню витрат.

P&G володіє 25 заводами в США (з урахуванням заводу в Західній Вірджинії), де працюють 25 тис. осіб. В результаті реструктуризації компанія відкрила 6 консолідованих центрів, де відвантаження і відправлення товарів виконується роботами і людьми з використанням комп’ютерних алгоритмів. Після завершення програми в Procter & Gamble планують доставляти 80% продукції до точок продажів у США протягом доби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування