ОСЦПВ тепер продають через інтернет


ОСЦПВ тепер продають через інтернет

Сьогодні набуло чинності розпорядження Нацкомфінпослуг, яким страховим компаніям дозволили укладати договори автострахування через інтернет.

Тепер, щоб купити поліс ОСЦПВ, автовласникові не потрібно їхати в офіс страхової компанії або чекати її кур’єра. Операцію купівлі страховки можна провести онлайн.

Для цього через сайт обраної вами страхової компанії подається заявка із зазначенням усіх необхідних для укладення договору даних. На їх основі страховик розраховує ціну договору і формує остаточну пропозицію для клієнта.

«Пропозиція» буде згенерована в базі даних МТСБУ і залишиться актуальною добу. Якщо клієнт згоден з умовами страхування, він підтверджує транзакцію (як підтверджуються операції в інтернет-банкінгу) і оплачує послуги страховика: або платіжною карткою через сайт компанії, або готівкою у відділенні банку.

Після надходження оплати поліс автоматично реєструється в базі даних МТСБУ, а клієнт отримує на свою електронну пошту підтвердження страхування своєї відповідальності перед третіми особами. Електронний поліс можна зберігати в телефоні або роздрукувати.

У електронного поліса є переваги. Клієнт може оформити договір в будь-який зручний длянього час, а не тільки в «робочий». І для цього йому не доведеться їхати до офісу страховика. Мінімізується ризик купівлі фальшивки – електронний поліс буде виписуватися безпосередньо з Централізованої бази даних МТСБУ.

При цьому бюро зможе оперативно блокувати продаж полісів неплатоспроможними компаніями: у разі виключення їх з МТСБУ укладення нових полісів стане неможливим. Якщо у вас виникнуть сумніви з приводу достовірності е-поліса ОСЦПВ, його правдивість можна перевірити через інтернет, QR-код і СМС-запит у разі відсутності інтернету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держфінпослуг
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua