Українці витратили 30 млрд грн. на телефони і комп'ютери


Українці витратили 30 млрд грн. на телефони і комп'ютери

За минулий рік українці витратили на мобільні телефони понад 22 млрд грн. — в рази більше, ніж на будь-яку іншу персональну електроніку. Такі дані наводять компанії GfK Ukraine і MOYO.ua, проаналізувавши покупки українців.

Незважаючи на те, що сума в 22 млрд грн здається величезною, за неї було куплено близько 6 млн телефонів і смартфонів (в середньому 3 700 грн. за одиницю). Враховуючи попит минулого року, виходить, що нові мобільники українці купують в середньому раз на 5-6 років (без урахування ринку вживаних пристроїв і купівлі за кордоном).

Найпопулярнішими смартфонами в мережі MOYO.ua виявилися пристрої від Samsung, Apple і Huawei. До речі, найбільший попит був на «бюджетник» — Samsung Galaxy J3. Серед кнопкових телефонів лідерство утримують «бабцьофони» Sigma.

Що стосується планшетних комп’ютерів, то, за даними GfK Ukraine, за минулий рік в Україні їх продано всього близько півмільйона на суму 2,2 млрд грн. (середня ціна за одиницю — 4100 грн.). Найпопулярнішими моделями, за даними MOYO.ua, у 2017 році були представники лінійки Samsung Galaxy Tab, а також Lenovo Tab 3 Essential.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua