Хмарний ШІ стане головним трендом найближчого майбутнього


Хмарний ШІ стане головним трендом найближчого майбутнього

Китайські і американські ІТ-гіганти готуються до вирішального протистояння, яке може визначити майбутнє штучного інтелекту. Alibaba, Baidu, Tencent битимуться з Amazon, Google і Microsoft за право надавати іншим компаніями і розробникам послуги ШІ онлайн, через хмарні сервіси.

На конференції EmTech в Пекіні президент технічного комітету Alibaba Ван Цзянь заявив, що хмарний ШІ стане головним трендом найближчого майбутнього. «Я переконаний, що ШІ або машинне навчання стане головним споживачем додатків в хмарі, — сказав він. — Це відкриє безліч сценаріїв розвитку». Тієї ж думки і науковий керівник Amazon Web Services Анімашрі Анандкумар. «Зараз проведення експериментів з ШІ вимагає величезних обчислювальних ресурсів, — каже вона. — Хмара — це спосіб демократизувати ШІ, тому що кожен зможе отримати доступ до її потужностей».

Також Анандкумар натякнула на міжнародні амбіції Amazon: «Інший аспект демократизації штучного інтелекту — в його глобалізації. Як ми надамо кожному можливість розвитку на місцевих ринках і як забезпечимо якісну підтримку для представників інших мов і культур?»

Хмарні провайдери прагнуть перевершити один одного у все більш витончених функціях машинного навчання, оскільки ставка в цих перегонах — домінуюче становище в галузі, яка має всі шанси стати наступною найважливішою комп’ютерною парадигмою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua