Давос-2018: Україна увійшла до списку лідерів з впровадження блокчейна


Давос-2018: Україна увійшла до списку лідерів з впровадження блокчейна

Під час форуму Давос-2018 представили звіт, згідно з яким Україна увійшла в список світових лідерів з впровадження технології блокчейна.

Про це у Facebook повідомив радник голови Державного агентства з питань електронного урядування України Костянтин Ярмоленко.

“Один з головних блокчейн-експертів у світі і автор бестселера “Blockchain Revolution” Дон Тапскотт (Канада) під час форуму презентував світову блокчейн-карту з 14 країнами – лідерами щодо впровадження цієї проривної технології. Україна увійшла до (списку, – ред.) 14 світових блокчейн-лідерів”, – повідомив Яромленко.

Він також зазначив, що іншими лідерами є США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, ОАЕ, Грузія, Естонія, велика Британія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай. Нагадаємо, в квітні 2017 року Кабінет міністрів України розпочав перехід на нову систему зберігання даних за технологією блокчейна.

Після переходу на цю систему уряд зможе контролювати всі зміни, які відбуваються з державними активами, зокрема, результати конкурсів з приватизації. Блокчейн є структурованою базою даних, ланцюжком блоків транзакцій, які вперше виникли як основа функціонування цифрової валюти Bitcoin.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua