0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Стало відомо, коли в Україні піднімуть ціну на цукор


Стало відомо, коли в Україні піднімуть ціну на цукор

З 1 лютого 2018 року в Міністерстві аграрної політики і продовольства України планують підняти ціну на цукор. Також буде збільшена мінімальна вартість буряків. Про це повідомляє видання «Ура-Інформ», посилаючись на прес-службу відомства.

Спеціальним проектом чиновники планують підняти мінімальні ціни за тонну цукру до 11 тис. гривень і до 753 гривні за 1 тонну буряків. Програма державного регулювання цін на цукор була прийнята ще в 2017 році.

Зараз в Україні існують певні квоти на виробництво цукру для внутрішнього ринку. Вони встановлені обсягом 1,5 млн тонн.

За даними видання, зростання цін також можна пояснити збільшенням експорту продукту. Українські виробники за 2017 рік експортували 598,7 тис тонн цукру, що на 29% більше, ніж в 2016-му.

За чотири місяці маркетингового року 2017/2018 на зовнішні ринки вже поставлено 174,0 тис. тонн цукру, що вдвічі менше, ніж на аналогічний період минулого року. Тоді експортували – 343,9 тис. тонн.

З початку сезону цукроваріння українські заводи переробили 14,07 млн тонн цукрових буряків, в результаті чого виробили два млн тонн цукру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування