Apple запустить месенджер для підприємців


Apple запустить месенджер для підприємців

Корпорація Apple навесні 2018 року представить Business Chat — нову функцію в iMessage, яка дасть можливість користувачам безпосередньо спілкуватися з бізнесом.

Про це пише TechCrunch з посиланням на джерела.

На конференції WWDC 2017, де була показана розробка, представник компанії розповів, що Business Chat дозволить компаніям взаємодіяти безпосередньо із споживачами, відповідаючи на їхні запитання, вирішувати проблеми і отримувати платежі з iPhone, iPad і Apple Watch, не виходячи з чату.

Business Chat буде інтегрований з іншими продуктами для обслуговування клієнтів, такими як LivePerson, Salesforce, Nuance і Genesys. Компанії зможуть інтегрувати всі бізнес-процеси в програму, зазначають розробники. Нова функція дасть можливість клієнтам планувати зустрічі і здійснювати покупки в Business Chat.

Першими, хто протестує дану можливість, будуть комапнії: Discover, Hilton, lowe’s і Wells Fargo.

Споживачі зможуть знайти компанію і почати спілкування через Safari, Maps, Spotlight і Siri. Представники корпорації в розмові з виданням відмовилися підтвердити інформацію про терміни запуску проекту.

Розробники впевнені, що новинка перетворить iMessage на комунікаційну платформу, яка зможе конкурувати з Messenger від Facebook.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua