Чверть американців довіряють біткойну більше, ніж уряду


Чверть американців довіряють біткойну більше, ніж уряду

Згідно з опитуванням, типові інвестори в криптовалюти — чоловіки віком до 35 років, тільки половина з яких білі, пише Bloomberg.

Близько 60% американців чули або читали про найвідомішу в світі криптовалюту. Такі дані опублікували SurveyMonkey і Global Blockchain Business Council, опитавши 5700 осіб у січні цього року. Однак, тільки 5% населення США дійсно володіє біткойнами. Причому всіх, хто інвестував в криптовалюту, дуже легко визначити демографічно:
1) 71% з них — чоловіки;
2) 58% — молодь у віці від 18 до 34 років;
3) тільки половина з них — білі.

На запитання, чому вони вклали гроші в біткойн, 24% інвесторів відповіли, що набагато більше довіряють криптовалюті, ніж уряду США. Третина з них заявила, що це спосіб уникнути державного регулювання. А кожні двоє з 10 опитаних вважають інвестиції в криптовалюту хеджуванням ризиків на випадок падіння вартості традиційних активів.

У 2017 році ці вкладення по-справжньому окупилися. Біткойн злетів на 1400%, перевищивши позначку в $20 000 за одиницю. Однак за грудень курс цієї криптовалюти впав майже наполовину, і на момент публікації оцінюється в $11 000. Менш із тим, 70% респондентів вважають, що через 5 років біткойн буде коштувати дорожче. 38% впевнені, що біткойн — це бульбашка, яка лусне вже в цьому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua