Стало відомо, коли Uber запустить безпілотне таксі


Стало відомо, коли Uber запустить безпілотне таксі

Компанія Uber Technologies Inc. вкладає кошти в розробку технології безпілотних автомобілів. Це дозволить запустити через півтора роки подібні транспортні засоби в деяких містах.

Про цю ініціативу розповів один з керівників компанії на саміті, що проходить у Давосі. Він сказав, що інновації будуть застосовуватися лише на окремих маршрутах. Згодом кількість маршрутів планується розширювати, повідомляє Центр транспортних стратегій.

Крім того, Uber планує в найближчому майбутньому приступити до розробки і впровадження літальних транспортних засобів. Передбачається, що такий транспорт перевозитиме людей в межах одного міста. За прогнозами керівництва дана технологія буде доступна через 10 років.

Також транспортна компанія збирається проводити перший публічний продаж акцій для необмеженого кола осіб. Дана можливість буде відкрита вже в наступному році.

Крім того, Uber вийде на рівень отримання прибутку протягом трьох років. Нагадаємо, що Європейський суд нещодавно визнав цю компанію транспортною, а не інформаційним сервісом, як це було раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua